Forrest Maready 06

Naozaj potrebujete viac vedy? Ten jeden bombový papier, ktorý by to všetko otvoril a presvedčiť vás, aby ste prestali očkovať seba a svoje deti? Alebo si už presvedčený ale paralyzovaný strachom? Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 06
You Just Think You Need More Science
(strojový) prepis:

Niektorí z vás budú zaiste pochybovať o tom, čo hovorím, pretože si nepoznamenávam všetko, čo hovorím povedzme s výskumnými článkami. Občas budem, ale realita je taká, že tie informácie je tam vonku, ľahko sa nájde. Podporované stovky a stovky recenzovaných vedeckých prác hore všetko, čo poviem. Problémom nie je nedostatok vedeckých dôkazov. Môžete si myslieť je, ale hľadáš na nesprávnych miestach. Ak sa pozriete do ordinácie svojho lekára, budete pokiaľ ide o vakcíny, nenájdite nič iné ako usmievavé tváre a prdiace dúhy. ich úlohou je vytvoriť dobrý pocit z vakcín.

V škole ich neučili o vakcínach, boli poučení o očkovacích schémach. Vážne to myslíte s farmaceutickými spoločnosťami zaplatiť všetky tie peniaze za úprimný názor na vakcíny? Choďte do ordinácie, ak chcete čestná diagnóza vášho zdravia, nie, ak chcete úprimnú odpoveď o vakcínach. Ak sa pozriete na stránku CDC, nenájdete nič iné ako strašidelné články o tom, aký život bez vakcín by to bolo ako, a klamstvá o tom, ako dobre vakcíny fungovali na eradikáciu choroba. Ich úlohou je vydesiť vás a presvedčiť vás nevyhnutnosť farmaceutického zásahu na každom kroku vás a vašej rodiny.

Mojou úlohou je dostať vás do bodu, kedy budete aspoň spochybňovať vakcíny. Aby ste sa dostali bod, v ktorom premýšľate o týchto miernych chorobách ako ľudia pred 50 rokmi, bez strachu, bez paniky. Aby ste si uvedomili, že prirodzený ľudský imunitný systém je dokonale schopný bojovať proti týmto infekciám bez genetickej modifikácie nášho tela spôsobmi, ktorým nerozumieme. Mojou úlohou je prinútiť vás, aby ste začali hľadať vedu, čítať recenzované články ktoré ilustrujú, že vakcíny jednoducho nefungujú a ich schopnosť robiť vážne neurologické ochorenia poškodenie. Existujú stovky a stovky odvážnych lekárov a vedcov, ktorí robia výskum a píšu knihy, natáčanie videí, ktoré vysvetľujú všetok tento materiál do hĺbky a s vedeckou presnosťou. Som niekto iný. Hovorím jasné veci, poukazujem na klamstvá a prinášam svetlo k neuveriteľnej schopnosti zdravého imunitného systému.

Dá to veľa práce, kým niekoho prinútite spochybniť bezpečnosť alebo účinnosť vakcíny. Sú základom nášho evanjelia modernej medicíny a naznačujú, že sú sú viac škodlivé ako dobré naznačuje, že všetky lieky sú zlé, a to rozhodne nie je. Takže tvrdo pracujem na tom, aby som ľudí prinútil urobiť tie malé krôčiky myslenia, prvé príznaky že možno, len možno, sme sa pomýlili. Možno pred 200 rokmi, keď sa hovorilo, že môžeš chytiť chorobu od kráv a už nikdy nedostaneme kiahne, možno sme mali poslúchať naše inštinkty, ktoré hovorili "Nie, to nie je správne." Možno so správnou výživou a hygienickými vakcínami nie byť vôbec potrebné. Ak budem znieť šialene, tak to urobil aj šarlatánsky lekár pred 150 rokmi, ktorý povedal, že odčerpávanie krvi vášho dieťaťa v nádeji, že vylieči jeho chorobu, môže byť v skutočnosti ubližovať im. Myslíte si, že ste múdrejší, no reagovali by ste zdesene pri myšlienke, že neprekrvíš svoje choré dieťa. Stále sa učíme. Stále budeme vyčistiť neporiadok od našich chýb o 100 rokov.

Ak začínate mať pocit, že chcete, aby to veda podporila, potom dobre, vy ste absolvoval ma. Teraz môžete začať počúvať niekoho slušného. Pozrite si nejaké videá s Dr. Suzanne Humphries alebo Dr. Lucija Tomljenovic. Ponoria sa oveľa hlbšie do tejto veci, vám poskytnú nejaké informácie o antigenicite, makrofágoch a T-bunkách. Len ma považujte za odrazový mostík. Očistec medzi nevedomosťou a osvietením. Som nič iné ako občiansky vedec, ktorý čo najlepšie využíva informácie, hľadá to, čo bolo skryté, zastreté a zahmlené.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)

© na zdravie 2016