Forrest Maready 21

Snívate o svete s málo chorobami a malým ľudským utrpením? Nadšený z väzenia a únosu vášho dieťaťa, ak nesúhlasíte s ich metódami? Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 21
Universal Vaccinations? LOL!
(strojový) prepis:

Myslím, že každý asi sníva o svete s čo najmenším počtom chorôb. Tiež snívam o svete s čo najmenším ľudským utrpením. Vláda, zdravotnícki úradníci a farmaceutickí CFO snívajú o svete univerzálneho očkovania, v ktorom bude všetkým vpichnutá geneticky modifikovaná choroba 140-krát ako dojčatá, potom sa doplní, tak po zvyšok svojho života 24 ročnými posilňovacími dávkami. Vtedy a až potom, by sme boli najzdravšími ľuďmi, akých táto planéta kedy poznala. Správne!

Mám nejaké správy pre ľudí závislých na očkovaní, ty sopka, ktorá sa bojí vedeckých snehových vločiek strach, že sa svet zrúti, ak nebudeme cicať nekonečné množstvo liekov. Svet nevybuchne. Ľudia budú v poriadku. Nebudeme hromadne umierať na (prirodzene vyskytujúce sa) ochorenie. Asi pred 200 rokmi sme prišli na to, že kŕmenie našich dojčiat [cenzurované] polievka na raňajky, obed a večeru nebol taký horúci nápad, a to prirodzený človek imunitný systém, keď bol správne kŕmený, bol oveľa lepší ako čokoľvek, čo naše čarodejnice v bielom laboratórnom plášti mohli navariť.

Mám tiež nejaké správy pre vás, vládnych zdravotníckych úradníkov, vy Titani teroru, vy budúci viceprezidenti vývoja očkovania vo Pharma, Inc. Existujú milióny nových rodičov, ktorí odmietnu dať zaočkovať svoje deti, je ich každým dňom viac a viac a idete aby som sa s tým musel vysporiadať. Vyrobte lepšie vakcíny. Dajte SVOJIM novorodencom geneticky placentu modifikovaná choroba na plávanie. Možno sa vynoria z maternice dokonalé deti, super ľudské deti imúnne voči všetkému, čo im matka príroda môže hodiť (najmenej 2-3 roky), pretože neočkujeme. Dovolíme matke prírode, aby vykonala prácu, ktorej strávila stovky tisícročia zdokonaľovania a dávajú našim deťom dokonalú prirodzenú imunitu.

V skutočnosti, mali by ste nám poďakovať, pretože nebudeme šíriť chorobu ako váš Frankenstein vtip o imunitnom systéme. Nie, náš imunitný systém bude skutočne fungovať tak, ako má to- s doživotnou imunitou na akúkoľvek chorobu, ktorú chytíme. Viem, je to pre teba len sen. Jedného dňa sa tam dostaneš. Pokračujte v miešaní tohto nápoja. Pridajte nejaké pavúčie oči.

Ak sa sťažujete na to, že deti sú príliš malé na to, aby sa dali zaočkovať, urobte to lepšie vakcína. Urobte to bezpečné pre dojčatá (Urobte to bezpečné pre ľudí, kým ste pri tom). Vieš čo je bezpečné? Materské mlieko. Úžasné, aké je to bezpečné. Je to originál, jediný, úplne účinná vakcína bez vedľajších účinkov na planéte. Ak je vaša sťažnosť oslabená imunitou deti, ktoré sa nedajú zaočkovať, sa potom o nás báť nemusia.

Keď ochorieme, vieme to. Máme príznaky, zostávame doma. Keď ochoriete, vaše prdy smiešne páchnu ale okrem toho si absolútne bezradný. Vy ste tí, ktorí budú šíriť chorobu. Pretože vaše vakcíny polovicu času nefungujú. Pretože tam nemáš posilňovač 40 rokov a myslíš si, že si Ježiš.

Ale premýšľajte o všetkých tých peniazoch, ktoré ušetríte, keď nebudete riešiť osýpky alebo mumps. Teraz vaši chlapci môžu dostať autizmus a vaše dievčatá môžu neskôr dostať chronické ochorenie života – zvyčajne okolo ich dospievania. Ale na tie veci nemáme tabletky, takže nebojte sa, ušetríte aspoň na receptoch. Lekári budú vidíme sa samozrejme. Pokúsia sa pomôcť. Návšteva za návštevou. Lekár za lekárom. Test po teste. Budete plakať zakaždým, keď si sadnete do ďalšej čakárne a jednu vyplníte viac novej pacientskej formy. Všetci sa samozrejme pokúsia pomôcť, ale nebudú schopní.

Pomenujú tento syndróm alebo novú chorobu a vy sa z toho budete cítiť chvíľu lepšie, pretože si to môžete vygoogliť a uvidíte, čo „to“ má vaše dieťa. Potom môžete hovoriť iným ľuďom o „tom“ a vďaka tomu budete mať z „toho“ na chvíľu lepší pocit. Potom sa však náklady začnú sčítavať. Emocionálna daň mať nezdravé dieťa. Nádej, že sa zlepšia, sa rozplynula znova a znova. Nádej, že sa vezmú a mať deti. Zožerie vás to a vaša budúcnosť bude pochmúrna ako holokaust.

Dokonca ani platinová zdravotná poisťovňa za to neplatí. Ale môžete si oddýchnuť ľahké. Vaše dieťa nedostalo osýpky. Vaše dieťa nedostalo pneumokokové ochorenie, čokoľvek to jest.

Takže prinesieš zákony, správne. Nútené očkovanie? Vždy pozitívny znak lekárskej praxe je bezpečný a účinný, keď musíte využiť hrozbu väzenia a únosu dieťaťa prinútiť ľudí, aby vyhoveli. Ale na zákonoch nezáleží. Sú hrozné, nechápte ma zle a Dúfam, že sa nerozšíria, ale viete čo? Naozaj to bude jedno. Mamičky prídu na rad to von. V skutočnosti sa váš sen už rúca. Počúvam príbehy. Máš? Trhliny v dyha? Sestry prichádzajúce na wellness vyšetrenie s podnosom plným injekčných striekačiek. Počul si ešte toto? Zdravotné sestry prichádzajú, naložené na medveďa a na pulte je 20-dolárová bankovka.

Mama zdvihne zrak a hovorí, opečiatkuj našu kartu, daj ich do koša. Hádam sestričky neberte tých 20. Hádam to tam nechajú a vysypú panáky do koša. Už sa to deje a ešte ani nezačali so skutočnými zákonmi. Takže nenechaj sa nimi vystrašiť. Matky sa postarajú o svoje deti. Nájdu spôsob- to robia vždy. Hádam z toho všetkého vzíde celý domácky priemysel- nielen zdravie praktizujúci, ale aj správcovia škôl. Áno, čoskoro prídu na to, že sa na tom dajú zarobiť peniaze, celá raketa.

A zaplatia rodičia. Pretože tak sa boja tvojho zastaraného 200-ročného lekársky zázračného elixíru. Už čoskoro na to prídu. Nezamýšľané dôsledky sú rozšírené, však? Vaše výstrely nefungujú tak, ako ste si mysleli, že budú, a dokonca ani vaše zákony, ktoré je potrebné presadzovať odporujú vašim najlepším úmyslom. Takže ak dúfate v budúcnosť s menším počtom chorôb a menším ľudským utrpením, pokračujte a vzdajte sa svojich snov dostať sa tam prostredníctvom všeobecného očkovania. To sa nestane. Aj tak by to nešlo, ale prišli ste o mamy a bez nich ste beznádejní.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)

© na zdravie 2016