Forrest Maready 23

Zaujímalo vás niekedy, prečo sú lekári takí zástancami očkovania? Pýtate sa, prečo aj zdravotné poisťovne? Dávajte pozor na spätné provízie za vakcínu doktorov. Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 23
Keep An Eye on the Doctor Vaccine Kickbacks
(strojový) prepis:

Zdravotné poisťovne sa snažia udržiavať zdravie ľudí. Platíte za bezpečnosť sieť, ktorá vám môže pomôcť, ak veľmi ochoriete. Ak zostanete zdravý a nepotrebujete lekára návštevy a liečivá, potom majú zisk. Ak ste chorý, navštívte lekárov často a máte 8 liekov na predpis, ktoré užívate roky, potom poďme povedzte, že pravdepodobne nie ste ich obľúbeným zákazníkom. Som úplne v pohode s tým, že zdravotné poisťovne profitujú z nášho dobrého zdravia.

Myslím si, že zisk je neuveriteľnou motiváciou, ktorá pomáha ľuďom robiť dobré rozhodnutia rodinnú pohodu. Poisťovne zamestnávajú ľudí nazývaných poistní matematici, ktorých úlohou je použite štatistické modelovanie, efektné tabuľky, aby ste zistili, kto a čo je najpravdepodobnejšie aby ich to stálo čo najmenej a ušetrili peniaze. Ak ste osoba, ktorá je vystavená vysokému riziku chorôb a liekov, pravdepodobne ich to bude stáť peniaze. Poistní matematici prechádzajú dátami a hľadajú trendy a signály o tom, aký životný štýl im môže pomôcť alebo ublížiť. Keď ich identifikujú, oni môže zacieliť na týchto ľudí a životný štýl prostredníctvom reklamy, informovanosti spotrebiteľov a lekárov provízie alebo stimuly. Ak dokážu ľudí ozdraviť, zarobia viac peňazí.

Chcem chvíľu hovoriť o províziách od lekára, pretože ich považujem za provízie kanárika v uhoľnej bani. Myslím, že úplatky budú jedným z miest, ktoré by ste mohli vidieť ako prvé príliv sa obracia proti očkovaciemu šialenstvu, ktoré v súčasnosti zažívame. Poisťovne odmeňovať lekárov za to, že sa aktívne starajú o zdravie svojich pacientov. Lekári zarábajú viac peňazí keď sú ľudia chorí, a poisťovne strácajú peniaze, keď sú ľudia chorí, tak poistenie spoločnosti musia skôr motivovať lekárov, aby sa starali o zdravie svojich pacientov než choroba. Ja viem, ja viem. Lekári nie sú zlí nacisti, ktorí sa snažia zabiť svojich pacientov.

Nie sú tu žiadne konšpiračné teórie, ale v systéme, ktorý uprednostňuje zisk (s čím nemám problém), budú sa robiť chyby, ako sa hovorí. Je to nevyhnutné. Poisťovne teda škrtajú dohoda s lekármi- zaplatím ti X dolárov, ak sa pokúsiš prinútiť toho chlapa prehrať hmotnosť, alebo toto dievča, aby prestalo fajčiť, alebo aby tento chlap znížil krvný tlak. A tak ďalej. Táto suma X dolárov musí byť dostatočne vysoká, aby bola finančne plnohodnotná to k lekárovi, aby videl menej chorých pacientov, a ešte umožniť poisťovni, aby zisk. Emocionálne sú tieto provízie pre lekárov skvelé, pretože ich zbavujú viny od podnecovania choroby.

Existuje pomerne veľa provízií, ktoré lekári dostanú od poisťovní, ak sa budú hrať podľa pravidlá. Nemám s týmto konceptom problém – je to voľný trh, ktorý funguje pre každého prospech. Pokiaľ je motiváciou dobré zdravie, systém bude fungovať pre každého výhodu. Ak bude pre ľudí výhodnejšie byť chorý ako zdravý, potom máme problém. Ak máme lekárov, ktorí napríklad dostávajú masívne provízie za chemoterapiu, potom nevyhnutne diagnózy rakoviny budú pribúdať. Opäť - nie je potrebný žiadny zlý nacista. Je to predvídateľný dôsledok systému, v ktorom je motiváciou choroba.

Ak choroba v skutočnosti neexistuje, t.j. ak nie sme presvedčení, že ide o rakovinu, stále ju môžeme diagnostikovať ako takú a získať odmenu. Žiadna škoda. Žiadny faul, však? Pretože chemoterapia, podobne ako vakcíny, sú úplne neškodné. sú rovnako ako drahší aspirín, však? Tu je pohľad na stimulačný program Modrý kríž Modrý štít. Existujú programy pre odvykanie od fajčenia, liečba cukrovky, kontrola hmotnosti a môžete hádať, že určite existuje veľký prínos pre očkovanie. 400 USD na dieťa, ak spĺňa určité imunizačné kritériá.

Nie som si istý, koľko detí môže pediatrická prax vidieť za rok, ale hádam toto konkrétny spätný úplatok, prepáčte, stimul, je dostatočne veľký na to, aby im kúpili novú loď. V komentároch dám odkaz na doktora, ale môžete vidieť, prečo lekári tlačia niektoré z obskúrnejších vakcíny, o ktoré sa rodičia zvyčajne nestarajú. 2 Vakcíny proti chrípke v čase, keď sú 2 roky starý? 2 alebo 3 injekcie rotavírusu? 3 injekcie proti hepatitíde B? Za niečo, čo bezva kurvy a dostávajú prostitútky? Toto je vec, o ktorú sa rodičia príliš nestarajú, ale lekárovi môžete zaručiť a ostatní zamestnanci vynaložia ďalšie úsilie, pretože za každé dieťa, ktoré môžu dostať, dostanú 400 dolárov cez hrb.

Ak pracujete ako zdravotná sestra na pediatrickej ambulancii, rád by som videl nejaké tie povzbudzujúce e-maily, ktoré posielajú, aby sa vás pokúsili nadchnúť pre presadzovanie týchto úplne nepotrebných vakcíny, anonymita zaručená. Bezplatné výlety na Bahamy, hádam, ak môžu dosiahnuť hranicu 63%? Alebo je to tento rok Las Vegas? Poď, pošli ich dnu. Ak zákon o dostupnej starostlivosti zomrie veľkolepou smrťou, čo sa zdá byť správne teraz hádam, že záchrancovia sveta v podobe snehových vločiek sa vrhnú a rozplačú sa že nám zlyhalo sprivatizované zdravotníctvo a to klobúk musíme mať vládu a/alebo socializovaný systém zdravotnej starostlivosti, aby zachránil situáciu.

Ak si myslíte, že lekáreň kontroluje zdravie systém starostlivosti je zlý, len počkajte. Ako povedal Thomas Sowell, „ťažko si predstaviť hlúpejšieho alebo nebezpečnejší spôsob rozhodovania, ako dávať tieto rozhodnutia do rúk ľudí, ktorí neplatia žiadnu cenu za to, že sa mýlia." Ak si ceníte lekársku slobodu, informovaný súhlas a schopnosť robiť vlastné rozhodnutia o tom, či chcete injekciu podávať svojim deťom s geneticky modifikovanou chorobou alebo nie, by som si dvakrát rozmyslel podporu vlády prevádzkovať systém zdravotníctva.

Ak by ste radšej videli na príjazdovej ceste auto Well-Visit, pretože vynechali ste 19. posilňovaciu dávku proti tetanu, potom v každom prípade odovzdajte kľúče. Ak by vakcíny skutočne urobili deti zdravšími a ušetrili peniaze zdravotným poisťovniam, potom vidím, prečo je tento konkrétny spätný ráz účinný. Čo sa však stane, ak poistenie musia firmy viac pracovať, aby boli ziskové? Čo sa stane, ak začnú robiť poistní matematici matematika, s ktorou, predpokladám, práve teraz začínajú a začnú hovoriť- Hej chlapci, neočkovaní rodiny v našom rozvrhu stoja o 50 % menej ako ostatné- Zdá sa, že nemajú ako veľa autizmu, netrpia chronickými chorobami a určite nie sú zaneprázdnení percocet ako ostatní chlapci.

Poistní matematici sú štatistici, matematickí mágovia, ktorí nie mať rovnakú motiváciu, akú bude mať budúci viceprezident spoločnosti Pharma, Inc. v CDC. Oni uvidia veci jasne as malou zaujatosťou. Nie som si istý, či ste videli štúdie, ale sú tam a ukazujú, že neočkovaní deti sú jednoznačne zdravšie ako očkované. Je to výrazný kontrast. Myslím, že poistenie spoločnosti si začnú uvedomovať, že zaočkovaní jednotlivci stoja oveľa viac peňazí, a ak budú poisťovne môcť zostať privatizované a ak budú nútené aby zostali ziskoví, môžete začať vidieť, že tieto provízie z imunizácie začínajú miznúť.

Som si istý, že farmaceutické spoločnosti, ktoré neprofitujú zo zdravia, ale z chorôb, zabije niektoré zľavy a poisťovne budú trpieť za propagáciu svojich zákazníkov pohodu. Ale to už bude priveľa. Poisťovne uvidia, že robia a zabíjať neočkované rodiny a bude im to jedno. Začnú sa nám otvorene dvoriť, reklama na takýchto reláciách, s vedomím, že sme v otázke svojho zdravia proaktívnejší ako farma-priateľské rodiny. Uvidia, že máme menej chronických chorôb ako ostatní, a že sa obraciame na tabletky ako na poslednú možnosť, nie na prvú.

Ak uvidíte, že poisťovne prechádzajú na očkovanie, uvidíte to ako prvé v týchto motivačných programoch doktorov. Možno to verejne netvrdia, ale sú jediní tých, ktorí sa úprimne pozerajú na dlhodobé náklady očkovaných oproti nezaočkovaným. Som si istý, že uvidia výrazný rozdiel v zdraví a pohode. A som si istý že sa staneme ich novými najlepšími zákazníkmi.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)

© na zdravie 2016