Forrest Maready 25

Boli ste niekedy v armádnej škole prežitia? Premýšľali ste niekedy nad tým, aké to je vedieť, že váš život závisí od rozhodnutia, ktoré urobíte v nasledujúcich 5 minútach? Choď najskôr na škaredé. Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 25
Go Ugly Early
(strojový) prepis:

Neviem, či ste niekedy boli na Army Survival School. Ja tiež nie, ale budú učiť trochu o tom, ako zostať nažive v situáciách, keď nemáte jedlo, vodu, bez prístrešia a bez zbraní. Čítal som o tom veľa - viete, Zombie Apocalypse a existuje jedna spoločná téma, ktorá sa objavuje vo všetkých týchto typoch školení.

Počul som, že inštruktor cvičenia to nazýva Go Ugly Early. Je to fráza, ktorá mi utkvela za všetky tie roky. Choďte Ugly Early. Znamená to, že ak hľadáte jedlo na jedenie a všetko môžete nájsť hnusnú, nechutnú žabu – zjedzte ju hneď. Nečakaj. Vaše šance na nájdenie niečo na jedenie, keď ste zúfalí, nevyspatí a dehydrovaní sú oveľa nižšie, tak to zjedzte hneď kým máte možnosť. Aj keď sa vám nezdá, že ste naozaj v tom bode zo zúfalstva, nečakaj, kým nebude neskoro. Musíte zostať vpredu pred bitkou alebo sa dostanete pozadu a potom prehráte.

Boj o očkovanie, ktorému čelíme, boj o vládnu kontrolu nášho zdravia vo všeobecnosti-zlepší sa to, alebo sa to zhorší. Ak nič neurobíte, dostane sa horšie. Ak poviete: „Rád by som to zdieľal s niektorými priateľmi, ale budú si myslieť, že som divný,“ bude to ešte horšie. Ak zdesene krútite hlavou nad stratou lekárskej slobody a zasahovanie do vládnej kontroly nad zdravím vašich detí, ale nič nehovorte, nikoho neurážaj a nič neriskuj, bude ešte horšie. Môžeme tento problém vyriešiť teraz alebo my môže to opraviť neskôr. Neskôr je to vždy drahšie.

Akokoľvek ťažké sa to teraz zdá, neskôr to bude oveľa ťažšie.

Jediný najväčší príspevok, ktorý môžete urobiť ukončiť toto šialenstvo znamená ukázať ostatným, že nie sú sami. Povedz niečo, čokoľvek, malý znak alebo gesto, že podporujete ich boj proti vakcínam. Proti lekárskej tyranii. Ak ste detská sestra a cítite sa uväznená vo svojej práci a podávate injekcie, ktoré bojíš sa, že možno ničíš životy (a oni sú), povedz niečo. Porozprávajte sa so svojimi spolupracovníkmi. Opýtajte sa ich, či to cítia rovnako. Povedzte im veľa šťastia s vašimi zábermi. Bude to kódový jazyk pretože neschvaľujem to, čo robím týmto deťom.

Ak nič nepovieš a nič neurobíš, nič ti nezostane. Vaše deti a vaše vnúčatá bude od kolísky po hrob ovládaná vládou vštepenou farmaceutickou závislosťou. Budú sa zaoberať chronickými chorobami bez liečby, rakovinou, autizmom, chorobami a zlým zdravím také, aké si neviete predstaviť. Momentálne nesmerujeme k lepšiemu zdraviu.

A BUDE VIAC povinných vakcín – všetci to vieme.

300 vo vývoji vpravo teraz. Vieme, že niektorí z nich skončia na zozname CDC. Choroby, ktoré ste nikdy nemali sa náhle stane najvážnejšou hrozbou pre život vášho dieťaťa. Marketingové firmy už hľadajú to pravé slová, ktoré vás vystrašia. Vakcíny neodstránili choroby tak, ako si mysleli. Tak pridali viac boostrov, ani to nezabralo. A aj keď 95 % detí dostalo všetky vakcíny, povedali, že 5 % všetko ničí, a tak ich teraz robia povinnými pre všetkých. Keď ani to nefunguje, naozaj začnú byť agresívne. Môžem zaručiť. Tieto veci idú, aby sa stali čoraz povinnejšími, zákony sú čoraz šialenejšie. Domáca škola je možnosťou pre niektorých, ale nakoniec aj domáci školáci budú mať autá ako toto dvere a žiadajú, aby si deti vyhrnuli rukávy. Povedia tvoje dieťa je neočkovaný na nejakú šialenú chorobu, o ktorej nikto nikdy nepočul a že sú hrozbou k jeho vyhubeniu. Podrobíte svoje dieťa očkovaniu, inak budete uväznení.

Potom bude vaše dieťa pripútané na vozík a dostane vakcínu. Ak ste pro-vaxxer a ty hovoríš, že sa to nikdy nestane - prečo? Prečo sa tak nestane? Nie sú neočkovaní ohrozenie tvojej verzie imunity stáda? Nemohol to celé pokaziť jeden človek vynechať vakcíny? Ak sú vaše očkovania jedinou vecou, ?? ktorá zabráni totálnemu kolapsu svetového zdravia, ako môžete ako zdravý a racionálny človek ospravedlniť, že niekto preskočí vakcínu z nejakého dôvodu? Nemôžeš. Treba to urobiť - za každú cenu. Zaočkovať všetkých, v prípade potreby použiť silu.

Čím viac sa budeme brániť, tým ťažšie budú presadzovať tieto povinné zákonov. Myslím to vážne, neveriaci. Prichádza k bábätku vo vašej blízkosti, ak sa teraz nebudete brániť. Mnohí z vás ma kontaktovali a pýtali sa, čo môžem urobiť? Chcem pomôcť ale neviem čo robiť. Len viem, že pracujem na pláne. Konkrétny postup všetci môžeme urobiť, že to nakoniec ukončí túto našu najtemnejšiu hodinu.

Sledujte ďalej - prichádza. Tak choď škaredo skoro. Povedz niečo. Čokoľvek. Vrátiť útok. Urob to teraz, kým je okno stále otvorené. Urob to teraz, kým ja a ten druhý bojovníci za slobodu majú stále stránku na Facebooku. Inak príde čas, keď aj to, čo teraz hovorím, bude nezákonné a všetky tieto videá začnú miznúť z internetu. Potom budeme mať veľmi ťažké vyriešiť tento problém.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)
30.06.2016

© na zdravie 2016