Forrest Maready 27

Všetci bežte ako o život! Rakoviny spojené s HPV sú na vzostupe! Alebo možno nie? CDC & Media Fudge nové štatistiky HPV. Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 27
Medical Independence Day
(strojový) prepis:

CDC vydalo tento týždeň nový článok o HPV a viete, čo to znamená- Je tu nový vychádza reklamná kampaň Gardasil. Robím si srandu. Vlastne nie som. Ak si nemyslíte tieto veci sú koordinované, potom si robíš srandu. Jediným oddelením medzi CDC a niektoré z týchto farmaceutických divízií – majú rôzne e-mailové adresy. Iné okrem toho si všetci dobre uvedomujú, čo jeden druhý robí. Plánujú. Koordinujú sa. Hodia sa k outfitom.

Preto sa v hlavných správach objavilo niekoľko dobre načasovaných článkov na podporu HPV/očkovania predajne minulý týždeň. Hádam sa môžeme pripraviť na veľký tlak na nový Gardasil kampaň v najbližších týždňoch. Nový slogan, nejaké nové televízne reklamy a hádam nejaké rozhovory s doktormi a výskumníkmi schválenými CDC na niekoľkých ranných reláciách, o ktorých sa hovorí tieto znepokojujúce nové čísla. Odvrátená kotva sa spýta: „Neexistuje vakcína pre všetkých? tieto hrozné veci?" Ha-ha-ha. „Prečo áno, Hannah, je." Gag.

Vydanie CDC je dobrý článok – dobre napísaný, priamo k veci, dobre odkazovaný. to takmer to urobil 6 viet bez zmienky o očkovaní - ušľachtilé úsilie. Keby mohli keby som z toho urobil celý odsek alebo dva, udelil by som nejaké bonusové body. Každopádne článok naznačuje, že rakovina spojená s HPV vzrástla medzi rokmi 2004-2008 a 2008-2012 o 17 %. Zavolajte mi a skeptik, ale vždy som trochu podozrievavý voči tvrdeniam harvernmentu. Tak poďme na to Pozrime sa bližšie na čísla medzi týmito dvoma štúdiami a porovnajme, nie? Poď, bude to zábava!

Tu je pár vecí - táto štúdia trvá viac ako 4 roky. Nie každoročné štúdium, ale koniec 4 roky. SCC je skratka pre spinocelulárny karcinóm. Namiesto toho poviem rakovinu. A toto je HPV, takže budem používať niektoré hanlivé výrazy ako penis a vulvár. Teraz odbočte, ak máte humorný kvocient siedmeho ročníka. Dostal som výnimku úradmi.

Ok- od 4 ročného obdobia 2004 až 2008 do 4 ročného obdobia 2008 až 2008 2012: Vaginálna rakovina vzrástla o 73 prípadov. Rakovina vulvy vzrástla o 418 prípadov. Penilný rakovina stúpla o 122 prípadov. Rakovina konečníka vzrástla o 243 prípadov. NOVÁ štúdia zahŕňa rektálne rakovina, ale z nevysvetliteľných príčin ten STARÝ nie. Pre spravodlivé porovnanie, to je 750 prípadov, ktoré budeme musieť ignorovať. Rakovina krčka maternice, tá veľká, pokiaľ ide o HPV a Gardasil sa v skutočnosti znížil o 205 prípadov menej.

Predtým, ako porovnáme súčty, a dúfajme, že bez toho, aby sme boli príliš technické, techniky použité na odhad skutočných rakovín SPÔSOBENÝCH HPV medzi týmito dvoma štúdiami. Nemôžu skutočne otestovať každého s týmito typmi rakoviny na prítomnosť HPV DNA, takže oni musíte urobiť odhad- Koľko ľudí s rakovinou krčka maternice ju dostalo kvôli an HPV infekcia? Techniky, ktoré použili na vytváranie týchto odhadov, sa medzitým zmenili štúdie kvôli nejakému novému výskumu, ktorý vyšiel v roku 2015. Takže hneď by ste to urobili

Očakávajte malý rozdiel medzi týmito dvoma štúdiami, však?

Ak spočítame všetky rakoviny uvedené v týchto dvoch štúdiách (odpočítanie rektálneho, pretože je spomenutý len v jednom) je negatívny rozdiel 99 prípadov. To je pokles o 0,3 %. medzi dvoma štúdiami, ktoré používali rôzne metódy na generovanie svojich výsledkov. Ako prišli na 17% nárast? Zámerne som vynechal jednu kategóriu rakoviny. Je to orofaryngeálny - v podstate rakovina zadnej časti úst. V prvej štúdii to bolo 11 726 a v druhej 15 738. Išlo to hore 4 012 prípadov. To je obrovské v porovnaní so zdanlivo zanedbateľným nárastom iných druhov rakoviny. Prečo? že by tá jedna rakovina tak stúpla? Našťastie vynikajúci článok CDC nám dá vodítko.

"Časť tohto nárastu je spôsobená zahrnutím ďalších podstránok pre rakovinu orofaryngu; nárast však pretrvával, keď boli tieto podstránky vylúčené z analýzy." Nespôsobuje to vašu tvár? Pripúšťajú, že nové číslo je nafúknuté, pretože o zmene diagnózy rakoviny orofaryngu, ale nepovedia o koľko. som si istý mohli to určiť- mali všetky údaje, ale možno áno a výsledky neboli dostatočne dramatické pre príbeh, ktorý chceli. Poznáme túto konkrétnu rakovinu vzrástol 10-krát viac ako všetky ostatné druhy rakoviny dohromady. Ak vylúčime túto rakovinu, máme 0,3 % pokles v miere rakoviny medzi dvoma štúdiami, ktoré používali rôzne techniky vypočítať ich výsledky – a to by nebol dobrý príbeh.

To by nevyvolalo strach. To by nepodporilo súlad.

Viete si však predstaviť, že Titans of Terror túto správu nezverejnili pre nič za nič. Nie tu bolo pravdepodobne veľa e-mailov, ktoré sa snažili nájsť tú správnu správu, ktorá by pomohla podnietiť paniku a predať viac vakcín. Správa vyšla a našťastie niekoľko veľkých spravodajských organizácií radi pomohli šíriť výmysel. NBC News uvádzal článok s názvom „Súvisiace s HPV Rakovina a „epidémia“ u mužov, správa zistila“. Tu je ďalší z Fortune: Tu je dôvod, prečo medzi Američanmi pribúdajú rakoviny súvisiace s HPV Muži. Zameranie správy CDC rozhodne nebolo o mužoch – muži sa spomínajú 21-krát a ženy sú spomenuté 40-krát. Ako to, že sa zdá, že všetci hovoria o mužoch? to je skoro ako keby všetci dostali nejaký uhol pohľadu, o ktorom by mali hovoriť dopredu času. Koordinované PR úsilie alebo niečo také. Niekedy sa to stáva, hádam. Pozrime sa ako Ide o rozhovor Today Show – pomôže vyplniť medzery.

Každopádne jediná významná nárast v celej štúdii je orofaryngeálna rakovina a pamätajte, že povedali, že sa rozšírili diagnózu tohto typu rakoviny, takže by ste očakávali, že bude stúpať. Pre konkrétnu typu rakoviny, ktorý sa podľa všetkého zvýšil len preto, že zmenili spôsob diagnostiky a hororové príbehy, ktoré počujete o ľuďoch, ktorí si dali vakcínu Gardasil, tieto články určite patria do kategórie kričania OHEŇ v preplnenom divadle, nie myslíš? Počítal som a je to (vymyslené) 35 % zvýšenie pre mužov, ale je to (vymyslené) 31% nárast u žien. Keď je rozdiel nárastu medzi mužmi a ženami iba 4 %, ale vidíte články s titulkami, ktoré hovoria, že rakovina súvisiaca s HPV je „epidémia“ v Mužoch môžem len pokrútiť hlavou. Prečo to robia? Prečo sú takí posadnutí strachom a ovládať? proste nechapem.

Vezmete si správu CDC, ktorá hovorí aj v nominálnej hodnote 17% nárast za 4 roky a takýto článok jednoducho neviem vymyslieť. hádam sa snažia získať viac kliknutí. DÚFAM, že sa snažia získať viac kliknutí, vlastne... Chcem povedať, že je to zlé, strašiť ľudí, ktorí vám takto veria, navrhovať polovičaté riešenie čo ublížilo toľkým ľuďom. Očividne je to oveľa horšie, ak prijímajú návrhy od vládneho priemyslu, ako maximalizovať paniku a dodržiavanie predpisov. Ako sa očakávalo, v ten deň vyšlo sto článkov, z ktorých mnohé kladú dôraz o chlapcoch, ktorí dostávajú Gardasil. A je to kvôli „nárastu“ rakoviny súvisiacej s HPV z veľkej časti vyrába pár ľudí, ktorí sa rozhodli predefinovať, čo konkrétne rakovina je?

Toto je pre mňa viac než trestné.

Ak Gardasil nemal žiadne nežiaduce reakcie, a nezdalo sa, že by ničila životy dospievajúcich dievčat všade s nevysvetliteľným chronická choroba a utrpenie, potom by som možno povedal, choďte do toho- pichnite aj chlapcov. Ale keď ty opice s významom, aby si podrobil viac úplne nevinným deťom, ktoré sú na v podstate s nulovým rizikom choroby, až po nebezpečnú vakcínu, ktorá je čoraz viac predmetom súdnych sporov po celom svete, potom odhalím váš podvod. vystavím tvoj podvod.

Ak píšete články vyvolávajúce strach, ktoré spôsobujú neznalých zdravotníckych úradníkov napísať nové zákony, ktoré prinútia deti podstúpiť túto barbarskú, zastaranú lekársku prax, pomenujeme ťa, zahanbíme ťa a donútime ťa dvakrát si rozmyslieť, či vôbec niekedy napíšeš podobný článok že znova.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)
12.07.2016

© na zdravie 2016