Forrest Maready 28

Akú najhlúpejšiu vec si kedy videl? Boli ste niekedy v okrese Allegheny? Stretnutie ministerstva zdravotníctva? Gardasilová panika v okrese Allegheny. Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 28
Gardasil Panic in Allegheny County
(strojový) prepis:

Gardasil – zázračná vakcína proti elixíru, ktorá môže fungovať 5 rokov v nádeji, že ochráni za 30 rokov od niečoho, čo by ste mohli dostať za 20 rokov. Zmätený? Očividne také sú nevolení verejní činitelia v Allegheny County v Pensylvánii, ktorí sú v úplnej hystérii nad rakovinou spojenou s STD. Chcú prinútiť vaše deti, aby prijali úplne nebezpečnú, zbytočnú vakcínu, ktorá funguje len pár rokov, aby ochránila vaše deti pred niečím, čo môžu dostať o 10 alebo 20 rokov. Ak ste niekedy krútili hlavou nad príbehmi o hlúpostiach a ignorancia, radšej si nasaďte nákrčník, pretože tento návrh, otváracia salva v ďalšia vlna vládnej kontroly nad vašimi deťmi je asi ten najhlúpejší, nebezpečný, trestný čin z nedbanlivosti, aký som kedy videl.

Zdravotnícki úradníci, farmaceutické spoločnosti a všetky médiá vyťahujú stopku v okrese Allegheny. Pittsburgh, PA. Ground zero práve teraz v šialenstve, hystérii a absolútne zločinný tlak na povinné očkovanie Gardasil pre dievčatá a chlapcov vstupujúcich do 7 stupňa. Toto je bezpochyby test, sonda, aby sa zistilo, ako ďaleko môžu tieto veci posunúť.

Ak neviete nič o Gardasile alebo rakovine spojenej s HPV, chvíľu počkajte. Ak žijete v okrese Allegheny a už o tom viete, postavil by som sa teraz pre dobro zvyšku vášho štátu, vášho národa. Ak toto poverenie dovolíte stane, bude to použité ako príklad, ospravedlnenie útokov na naše deti všade tento odpudivý vedecký experiment sa pokazil. Zajtra, teda 13. júla, o 12:30 v Allegheny County Court House je miesto, kde chcete byť. Choďte Ugly Early. Namiesto nosenia ladiace tričká alebo niečo podobné, prečo si neskrížite prsty pre šťastie a držať ich vo vzduchu zakaždým, keď niekto spomenie slovo „vakcína“ alebo „Gardasil“.

Ak to urobí každý, bude to znakom solidarity, že toto šialenstvo neznesiete, a že prajete veľa šťastia tým, ktorí to robia. Som si istý, že právnici v okrese Allegheny si budú nepochybne lízať kotlety, pretože ako vo zvyšku sveta, všade tam, kde sa vakcína Gardasil stala povinnou, škoda a utrpenie nasleduje ako mor a právnici sa budú snažiť a mali by sa snažiť, v USA, kde sú všetky farmaceutické spoločnosti chránené, to nie je také jednoduché zo súdnych sporov súvisiacich s očkovaním, s láskavým dovolením vašej vlády USA, ale došlo k 2.5 miliarda doteraz potichu vyplatená. Ale nech je to akokoľvek, žaloby prídu rýchlo a zbesilo majú všade inde.

Každopádne, len som vám chcel ukázať odhodlané úsilie v kraji Allegheny teraz sa pokúsiť vystrašiť rodičov, aby si mysleli, že táto sračka zvaná Gardasil ochráni ich deti. V celom éteri bežia televízne reklamy (Hlas: „pomôžte mi chrániť ma, keď som mal 11 alebo 12“) Nadácia pre oči a uši z Pittsburghu zasvätila celú svoju domovskú stránku presadzovaniu zabijáckeho produktu spoločnosti Merck.

Listy sa posielajú nákupcom vakcín do miestnych lekárskych kancelárií. Je to skutočne koordinované úsilie. Pre tie z vás, ktoré myslia matky, ktoré pri výrobe skutočne zamestnávajú svoje mozgy rozhodnutia o zdraví vašich detí, tu je niekoľko bodov, ktoré môžete zdieľajte s predstaviteľmi ministerstva zdravotníctva. Zdalo sa, že im niektoré chýbali o realite toho, čo sa deje.

1) Nemáme potuchy, čo sa [cenzurované] deje s touto vakcínou. Nie je to tvoje skvelá, pradedova vakcína. Je to nový druh vakcíny, ktorý by sa dal vyrobiť Frankenstein žiarlivý, taký, ktorý by som len ťažko nazval „geneticky modifikovaný“. to je rekombinantná vakcína - a je potenciálne oveľa horšia ako akékoľvek prirodzene sa vyskytujúce ochorenie.

2) Vakcína nechráni pred rakovinou. Tvrdí, že chráni pred pohlavne prenosnými chorobami ochorenia, ktoré sú spojené s niektorými veľmi zriedkavými druhmi rakoviny.

3) Bez ohľadu na to, ako vydesia vedci snehové vločky, rakovina spojená s HPV nie je zdravím núdzový. Pretože rakovina sa zvyčajne neobjaví 20 alebo 30 rokov, núti vás to vyzerať ako idiot, ktorý je celý nažhavený a trápi ho vakcína, ktorá vás môže ochrániť o 30 rokov z niečoho, čo možno dostanete za 10 rokov.

4) Neuskutočnili sa žiadne štúdie plodnosti na Gardasil, aj keď sa zdá, že sú silné spojené so skorou menopauzou u mnohých tínedžerov. Ak vaša dcéra ukázala niektorí túžia mať deti v určitom bode svojho života, tak prečo to neurobiť tento, hmmm?

5) Iné krajiny prestali odporúčať túto vakcínu. Dánsko, Japonsko. Prečo do pekla myslíš, že je dobrý nápad, aby to tu bolo povinné? Si úplne šialený? Je celý Dánsko je hlúpejšie ako nevolený Allegheny Health Department? Je celý krajina Japonsko?

6) Bez toho, aby som bol príliš technický, spoločnosť Merck testy na preukázanie účinnosti vakcíny v skutočnosti netestovali proti rakovine. Viem, správny? Pretože vývoj tohto typu rakoviny trvá 20-30 rokov, bolo by to príliš dlho, pretože nám táto vražedná vakcína vypáli dieru vo vreckách a musíme to urobiť niečo s tým. Takže použili "náhradný koncový bod" - znie to tak oficiálne, nie.

To znamená, že testovali vakcínu proti léziám CIN2/3, nie proti rakovine. Myslíte si, že FDA mala problém s tým, že vakcína proti rakovine nikdy nebola testovaná na skutočnú rakovinu? nie keď sa za epidémiu považuje nárast rakoviny o 2 %. Niečo sa musí urobiť!!!! sú umieranie!!!!

7) Mohol by som pokračovať v hororových príbehoch o tom, čo Gardasil dokáže urobiť deťom. Sme si istí, že ide o minimálne vedľajšie účinky a výhody prevažujú nad nákladmi. Keď sú výhody očkovania aspoň 20-30 rokov vzdialené, a vakcína Zdá sa, že funguje nanajvýš 8 rokov a ani nie je dostatočne dlho na trhu aby som skutočne určil, či je na konci tej dúhy hrniec zlata, potom naozaj je ťažké uveriť v tieto výhody. A od roku 2006, kedy 76% nežiaducich reakcií všetkých vakcín súviseli len s Gardasilom, myslím si, že cena je dosť vysoká. Myslím, že to je neznesiteľné, vlastne.

8) Nakoniec, vážený zdravotnícky odbor okresu Allegheny, váš kraj má vo svojich školách 145 884 študentov. Ak má CDC pravdu, znamená to, že sa môže vyvinúť 17 detí z celého vášho školského systému Rakovina spojená s HPV neskôr v ich živote. Ak toľko veríte modernej medicíne, že sa musí podať úplne nebezpečná a netestovaná vakcína bez výnimky na 12-ročné deti, aby zabránili niečomu, čo sa môže stať v ďalekej budúcnosti, potom tu je nápad. Nasmerujte svoju vieru niekam inam. Minimálne jeden antivírus už existuje. Zdá sa, že odstraňuje HPV. Čo tak liečba rakoviny, ktorá možno funguje bezpečne? Neponáhľať sa-máš 30 rokov na to, aby si to zistil.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)
12.07.2016

© na zdravie 2016