Forrest Maready 33

Netrápi vás, že lekári sa na lekárskej fakulte neučia nič o vakcínach? Stále nie ste presvedčení, že musíte začať s vlastným výskumom? Späť do školy Immuni-Ganza! Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 33
Back To School Immuni-Ganza
(strojový) prepis:

Ok- Mám ešte pár zaujímavých vecí týkajúcich sa videa na lekárskej fakulte, ktoré som urobil pred pár dňami. Ukazuje, ako málo sa na lekárskej fakulte učí o vakcínach. Ak ste to ešte nevideli, určite si to pozrite – vyrazí vám z hlavy. V ďalšom videu si možno prejdem niektoré veci, o ktorých učí lekárska fakulta vakcíny a niektoré veci, ktoré nemajú. Ak ste racionálna, súcitná ľudská bytosť, ktorá sa stará o novorodenca deti a kozliatka, ktoré sú podľa mňa tie najroztomilejšie stvorenia na planéte. Moja žena hovorí, že sloníčatá, ale v skutočnosti sa mýli. Sú to kozliatka…

V každom prípade, ak ste racionálna, súcitná ľudská bytosť, ktorá sa stará o novorodenca baby deti, mali by ste byť úplne nahnevaní tým, čo sú a neučia deti na lekárskej fakulte o očkovaní – najrozšírenejších farmaceutických postupoch vášho dieťaťa pravdepodobne niekedy počas svojho života dostanú. Mal som dosť sestier a doktorov, ktorí sa očistili a povedali - vieš čo, máš pravdu, Forrest. Strávili sme pár hodín prechádzaním vakcín, ale to bolo všetko. Strávili sme viac času rozprávaním o alergiách na latexové rukavice.

Takéto veci. To sú tí dobrí chlapci. Sú ochotní priznať nedostatok výcviku. Pravdepodobne používajú Google na doplnenie svojho vzdelania. Šokujúce - ja viem. Bol som u niekolkych lekarov, kde pri navsteve len vytiahnu Google a pozeraju niečo hore, a ja som ako- Toto sú moji ľudia. Chcete vidieť týchto lekárov – ten vám hneď a tam nájde Google. A nie preto, že objavili internet – je to preto, že mu dostatočne dôverujú ich schopnosti, že nemajú nulový strach z toho, že ich niekto nazve podvodníkom za používanie najkomplexnejšia zbierka ľudských vedomostí, aké sa kedy zhromaždili na jednom mieste.

Ak máte lekársku schôdzku a lekár čaká, kým odídete, potom Google kecy, na ktoré zabudli, zahoď ich. Majú problémy so sebaúctou, cez ktoré sa už nikdy nevyriešite. Sú to tí, ktorí si prenesú svoj tablet do kancelárie a budú ako „Whoo-technológia“ a vy ste ako "Je 37 týždňov príliš neskoro na podanie dávky TDap?" a budú ako „Pffft. Nie...“ a budete sa pýtať „Nemali by ste si to pre istotu pozrieť?“. "V našej aplikácii tento modul nemáme." A budete ako „Stačí si to vygoogliť“. A budú ako „Pfftttt. Google.“

Každopádne, pokiaľ ide o video- bolo niekoľko ľudí, ktorí akceptovali nedostatok vzdelania o očkovaní na lekárskej fakulte a pokúsiť sa to ospravedlniť- No čo očakávate?

Majú viacero organizácií, ktoré za nich hovoria o vakcínach. Dohliadajú na našu bezpečnosť a stanovujú zodpovedné pokyny. Prečo by každý lekár trávil čas štúdiom vakcín, keď pár vybraných špecialistov dokáže to pre nich všetkých? Myslel som, že je to zaujímavý pohľad na vec. Prečo nezobrať naše národy najlepšie a najbystrejšie, neumiestniť ich do miestnosti a nechať ich, aby si to vymysleli Pravidlá? Týmto spôsobom sú lekári zbavení povinnosti robiť akékoľvek rozhodnutia o vakcínach. Môžu to byť len dávkovači PEZ, bezduchí plebes, ktorí siahajú po striekačke, keď sa CDC stlačí tlačidlo injekcie na chrbte. Ak je to pravda, nemohli by sa vakcíny podávať pomocou robotického kiosku vo Walmarte?

Ak o nich lekári vedia tak málo a ak sa spoliehajú len na kolektív múdrosti CDC alebo American Association of Pediatricians, tak prečo to jednoducho nezautomatizovať celá vec? Nie je to tak, že by niekto veci posudzoval, však? Už sme to robili s injekciou proti chrípke - myslím, že ak dostanete, urobia vám to na benzínovej pumpe 10 galónov hi-testu. Čo tak lekáreň vo Walmarte, hneď vedľa prístroja na meranie krvného tlaku, stačí umiestniť kiosk s dotykovou obrazovkou a manžetou, do ktorej si vložíte ruku. Mohli by to nazvať VaccineBoy!

Mohli vyrobiť jednu so 4 manžetami – jednu pre každú ruku a nohu. Stlačili by ste tlačidlo Štart. "Ahoj. Som VaccineBoy. Aké zábery by si dnes chcel?" hm... Nie som si istý. Určite ich nechcem všetky. "Všetky výstrely budú podané." Počkaj - si si istý, že je to bezpečné? Nie som si istý, či ich chcem mať všetky práve teraz. "Umiestnite všetky ruky a nohy do manžiet." O-K… "Si chorý?" Asi tak- minulý týždeň som mal horúčku... "SI CHORÝ: ÁNO/NIE?". Nie. "NEJAKÉ V RODINNEJ ANAMÉNE SMRTI PO VAKCÍNE?" ÁNO NIE? Nejaká história smrti? No, môj brat začal mať záchvaty pár hodín po 12-mesačných injekciách... "ÁNO NIE?" Uh…... Nie je to v podstate tam, kde sme teraz s mnohými pediatrami?

Ak sa tieto veci neučia v škole a všetko, čo sa učia, je univerzálne všetky edikty, ktoré k nám prichádzajú z vysokej v CDC, tak prečo to lekári robia vôbec? Ak sa vrátite k VaccineBoyovi a spýtate sa ho, prečo vaše dieťa prestalo rozprávať po tom, čo ho zastrelili, povedia to isté, čo povie doktor- Nebol som ja! Tak vážne, prečo nezautomatizujeme tieto veci a jednoducho ich stiahneme z tanierov preťaženia pediatrov.

Naozaj som sa obával o dôverčivých ignorantov sveta, ktorí robia čokoľvek hovorí im ich lekár. Zjavne ma znepokojuje, že lekári a sestry nie sú riadne vyškolení. Chcem vám ukázať niečo zaujímavé, niečo, čo vám ukáže, aké je to šialené situácia v skutočnosti je. Poď so mnou na malý výlet. Toto je reklama od Walmartu - tento týždeň. Je to Back to School Immuni-ganza! „Poďte do Walmartu a získajte požadované očkovanie (hviezdička) od našich lekárnikov (Dvojitá hviezdička).“

Kuracie kiahne – len 135 dolárov! Hepatitída A 79 dolárov! HPV – 187 dolárov! Tetanus - 33 dolárov! Tetanus (Tdap) – 60 dolárov! Počkať, Tdap tam má nejaké ďalšie [cenzurované], napríklad záškrt a acelulárny pertussus, však? V podstate ide o tetanus. Dosť blízko, však? To sú však niektoré každý deň nízke ceny. O tých hviezdičkách- Prvá: „Niektoré očkovania nemusia byť dostupné vo všetkých miestach z dôvodu štátnych zákonných obmedzení týkajúcich sa očkovania podávaných lekárnikmi."

Čoho sa tak boja? Sú to len vakcíny! Pravdepodobne ich majú uložené v uličke s mrazenými potravinami vedľa Kvasinky sestry Schubertovej Rolky. Druhá hviezdička: „Lekárnici ukončili schválený imunizačný tréningový program zo strany CDC alebo Akreditačnej rady pre farmaceutické vzdelávanie“. Neviem, kam mám ísť. ja naozaj nie. Sú dva smery.

1) Je úplne šialené, že lekárnici („ktorí absolvovali školenie o imunizácii CDC program) podávajú vakcíny, jedny z najnebezpečnejších, nestálych liečiv na planéte. Vedľajšie účinky vakcíny môžu po FOREVER ustúpiť.

2) Lekárnici, flebotomici a tí vodiči LabCorp PT Cruiser v skutočnosti môžu majú VIAC školenia ako lekári. Vážne neviem, čo povedať. Moja hlava exploduje. V mojej tvári. Je toto skutočný život? Je to vážne skutočný život? Som tu uväznený? Ako vyzerá tréning? Musíme sa pozrieť, nie? Myslím, že to nemôžeme nechať jemne prejsť do tej dobrej noci? Musíme sa pozrieť na tréning! Urobte si do Googlu cdc.gov a potom „vyskúšajte“ – príde to hneď. Kliknite na tréningový modul Záškrt, tetanus a čierny kašeľ. Poďme sa na to pozrieť.

Ide o zdĺhavý 15-minútový vzdelávací modul, ktorý musia farmaceuti absolvovať, aby sa pripravili na podávanie injekcií DTaP, TD a TDap úzkostným rodičom. Kliknite na školenie a uvidíte tu skutočné skvosty. Žena je tehotná 30 týždňov. Môže sa vakcína Tdap podať dnes? [Censored] to. Áno, prečo nie? Nepite alkohol. Vyhýbajte sa rybám. Vyhnite sa plazom. Vyhnite sa párkom v rožku. Nepozeraj na mikrovlnky! Prekrížte si zápästia, keď cikáte! Ale viaceré infekčné choroby – prečo nie? Vhodíme pár do plodu súčasne - ktovie, možno to bude fungovať?

28-ročnému mužovi sa práve narodilo dieťa. Tdap nedostala počas tehotenstva, ale za posledných 10 rokov ho dostala. Mala by dostať injekciu Tdap alebo Tetanus? Povedz nie. Povedz nie. C- Ani jedno. Správne! Haha! Wow. prečo? Pretože od jej posledného výstrelu neprešlo ani 10 rokov. Takže ak to bolo 11 od jej posledného výstrelu, mali by ste jej ho dať? A čo tak nie! pretože keď dostanete vakcínu, zbavíte sa [cenzurovaných] baktérií a podáte ich tvoje [cenzurované] dieťa ty ignorantská matka-[cenzurované]? Ako to môžu urobiť? Je toto skutočný život? vážne?

Toto je školenie CDC – to najlepšie, čo môže naša vláda vytvoriť. Aby o tom mohli lekárnici rozhodovať o živote a smrti? Toto sa vážne učia naši zdravotníci. Je úplne ignorantské a nebezpečné podávať vakcíny týmto spôsobom. Je šialené učiť niekoho, ako tieto veci spravovať a zamlčovať to môžu spôsobiť skutočné problémy, dokonca aj smrť. Ako má lekárnik reagovať, keď niekto príde a povie, ja naozaj nie chcem DTaP pre môjho syna - jeho staršia sestra zomrela na zlyhanie dýchania do 2 dní ich DTaP Shot?

Vieš čo? Budú reagovať rovnako ako váš lekár. Bola to úplná náhoda. Nemalo to nič spoločné s vakcínou. A ako to vedia? Pretože sa učili jack-[cenzurované] v škole a hovoria, čo ich chráni. Hovoria, čo v nich vyvoláva pocit viny. Každý poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v tomto svete, ktorý podáva vakcíny, zareaguje presne rovnakým spôsobom CDC alebo AAP alebo ako im to prikáže ich zdravotnícky úrad.

Vakcíny môžu príležitostne spôsobiť anafylaxiu. Okrem toho sú úplne neškodné. Či už ste odporcom alebo zástancom očkovania, toto vás musí rozrušiť. Toto vás musí pobúriť. Ako sa môžete ako súcitná ľudská bytosť cítiť pohodlne s ľuďmi, ktorí to spravujú veľa lekárskych procedúr svojim deťom s tak malým tréningom? Tak slabý tréning! Aj keď súhlasíte s tréningom, nie je nič nebezpečné, keď ho dáte kojencom 18 injekcií súčasne, alebo že tehotné ženy môžu dostať všetky vakcíny, ktoré majú chcieť bez strachu z preliatia choroby do ich dieťa, aj keď si s tým v poriadku, ako môžeš byť v poriadku s týmto ľahostajným prístupom k takémuto všadeprítomnému aspektu lekárskej starostlivosti? Nemôžeš.

S týmto nemôžeš byť v poriadku. Majú lekári s tak malým zaškolením v skutočnosti dostatok vedomostí o vakcínach, aby boli bezpečne podávať ich každému, kto vstúpi do dverí? Majú dostatok vedomostí na to, aby správne zavolali, či by vaše 2. dieťa malo? dostať určité vakcíny, keď úplne zničili vaše prvé dieťa? Majú dostatok vedomostí na to, aby vám odopreli zdravotnú výnimku pre štátnu školu a nútiť vás opustiť prácu, aby ste mohli svoje deti učiť doma? Sú to len 2 hodiny školenia plus nejaké moduly CDC, a z toho majú moc úplne zničiť váš život.

Vedieť, že vaše dieťa pravdepodobne dostane 30 a 40 injekcií v rámci prvého páru rokov ich života, ste naozaj v poriadku s lekárom, ktorý len robí to, čo oni? Povedal? Skupinou ľudí s dobrými úmyslami, ktorých dobré úmysly im prinesú vysoko platené miesta vo farmaceutických spoločnostiach, keď už „slúžia verejnosti“. Skupinou ľudí, ktorí sú pravdepodobne menej vzdelaní o vakcínach, ako dokonca aj vaše striekačky lekári, sestry a lekárnici? Ich rozhodnutia hlboko ovplyvňujú vás a vašu rodinu pri výbere medicíny, vášho života a napriek tomu väčšina z vás vložila 100-krát väčšie množstvo výskumu, koľko ktokoľvek z nich kedy urobí. Si s tým v poriadku?

Ľudia kvôli tomu opúšťajú prácu a nedostanú ich späť. Ľudia kvôli tomu prichádzajú o svoje deti kvôli záchvatom a autizmu a všetkému ostatnému často ich nedostanú späť. Pre malé, mikroskopické množstvo tréningu od niekoho, kto vás nepozná z jamky v zemi? Si s tým v poriadku? Keď budete mať nabudúce otázku o vakcínach, nepýtajte sa svojho lekára.
Nepýtajte sa svojho lekárnika.
Nepýtajte sa svojho flebotomistu.
Nepýtajte sa chlapíka, ktorý riadi LabCorp PT Cruiser.

Urobte si prieskum, investujte čas a predovšetkým dôverujte svojim inštinktom. Opýtajte sa sami seba - je to správne? Nikto sa o vašu rodinu nestará tak ako vy. Nie lekárnici, nie lekári a určite nie vládni úradníci ktorí bežne ničia životy ťahom pera. Toto rozhodnutie nemôžete nechať na nikoho iného, ??len na seba.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)
04.08.2016

© na zdravie 2016