Forrest Maready 38

Odmietnutie očkovania detí sa rovná zanedbaniu a deti by mali byť odstránené z vášho domova službami ochrany detí, aby sa dostali k riadnemu zaočkovaniu. Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 36
Slate.com's Head in the Sand
(strojový) prepis:

Chcel by som rýchlo prejsť na šialený článok zo slate.com s názvom „The Vaccination Double Standard" (Dvojitý štandard očkovania). Nemalo by byť príliš ťažké ho nájsť. Ak ste radi, že sedíte na chvoste a dúfate, že lekárska tyrania žiadne nedostane horšie, potom je tento článok dokonalým príkladom toho, kam veci smerujú. Malo by vás to vydesiť.

Článok hlása, že odmietnutie očkovania vašich detí sa rovná zanedbaniu, a deti by mali byť odstránené z vášho domova službami ochrany detí, aby sa im dostalo riadneho zaočkovania. Napísali ju dvaja čerství absolventi lekárskej fakulty, plní dobrých úmyslov a dôveru, že ich takmer neexistujúce štúdie o vakcínach stačia na ich vytvorenie schopnými autoritami na zdravie vášho dieťaťa. Z takýchto študentov sa každý deň stávajú úradníci verejného zdravotníctva a zákonodarcovia takže viete. Ich hlboká nevedomosť a nedostatok pokory budú jedného dňa klopať na vaše dvere a žiadať odobrať vaše dieťa, pretože ste im odmietli povoliť vakcíny proti HPV alebo Zika. Len aby si vedel. Môžete za to zaplatiť teraz alebo neskôr. To prichádza.

Možno budete chcieť dostať svojho manžela zo zadku, uvidíme, či vám môže pomôcť. Tento článok je preplnený arogantným vedcom o snehových vločkách, ktorý opakuje to isté unavené mantry neúspešného náboženstva. Len som vám chcel poukázať na pár vecí, aby ste pochopili, kde sa veci nachádzajú, sú na čele.

Predtým, než sa článok vôbec začne, majú malú poznámku, ktorá hovorí: „Napriek dlhoročnému výskumu, neexistuje dobrý spôsob, ako presvedčiť anti-vaxxerov o pravde. Je čas, aby bolo očkovanie povinné pre všetky deti." Napriek dlhoročnému výskumu? Čo tak napriek 215 rokom úsilia presvedčiť svet, že ide o bezpečný a prospešný liečebný postup? Nemyslíte si, že ľudia by už prišli na to, že niečo nie je v poriadku s vakcínami? Že ich je priveľa? A spôsobujú viac škody ako úžitku? Po 215 rokoch konečne prišli na to, že krviprelievanie v skutočnosti veľmi nepomáha. Trvalo im to nejaký čas a lekárska komunita s tým bojovala, ako sa len dalo, ale nakoniec zvíťazil zdravý rozum a dosť ľudí malo dosť neúspešnej lekárskej praxe. Lekári, ktorí prisahali, že je to bezpečné a účinné, to nakoniec vzdali. Som si istý, že to nebolo ľahké. Som si istý, že sa pokúsili ponížiť a zastrašiť každého rodiča, ktorý odolal – presne ako vidíte dnes.

Vtedy ich nepodporovala vláda a farmaceutický priemysel dávať im peňažné bonusy za prepúšťanie krvi atď. Takže to bude zrejme ťažšie. Článok opäť začína "Je čas, aby bolo očkovanie povinné pre všetky deti." Neznamenajú očkovanie POVINNÉ chodiť do školy alebo očkovanie POVINNÉ absolvovať dávky sociálneho zabezpečenia. Myslia si, že očkovanie je POVINNÉ, aby vláda zabránila tomu, aby vám vzala vaše deti od vás (a potom očkovať [cenzurovaných] z nich v dodávke na vašej príjazdovej ceste).

Tu je vaše dieťa späť - teraz je zdravé. Nevadia tie záchvaty - pravdepodobne zmiznú. Prečítajte si článok, ak si myslíte, že ide o hyperbolu. Nehovoria o tom, že by vám vrátili vaše deti, keď budú očkované – možno ja príliš láskavý. Možno majú v pláne, že ich vláda vezme a nechá si ich, kým to nedokážete si psychicky spôsobilý byť rodičom. Uvedomujem si, že sú to len dvaja pediatri s minimálnymi znalosťami o očkovaní, ale sú to naši budúci ľudia.

Budeme musieť prísť na to, ako sa s tým vysporiadať. Spomínajú: „Ani jeden z nás si nepredstavoval, že budeme venovať toľko času spolupráci rodičia, ktorí sú proti tomu, čo je pravdepodobne najväčším vynálezom modernej medicíny." naozaj? Rodičia spochybňujú najväčší vynález modernej medicíny? Ako je to možné? Ako mohli byť takí hlúpi? Alebo je to tak, v súčasnosti robia výskum. Majú dosť priateľov, ktorí neúspešne zaočkovali svoje prvé dieťa, nazvem to, a viac sa nerozhodol. Nerobíte všetky moje deti chronicky chorými. Oklam ma raz, hanba ti. Som si istý, že je frustrujúce, keď rodičia prídu do tvojej kancelárie dobre preskúmaní vakcíny, keď vás o nich nenaučili nič iné, len sú bezpečné, účinné a nevyhnutné.

Som si istý, že všetku autoritu, o ktorej ste si mysleli, vám udelil váš lekársky diplom sa spochybňuje znova a znova a znova, nie je to zábavné. Viem to pochopiť. Možno sú rodičia len idioti, však? Sú ignoranti a zbytočne sa obávajú osvedčeného lekárskeho postupu? No, podľa autorov, tí, ktorí spochybňujú vakcíny, sú „celkovo bieli, vzdelaní a bohatí." Hovorí sa, že „Títo rodičia takmer vždy pochádzajú z privilégií a takmer nikdy nimi nie sú potrestaní za svoje činy." Nejako sa snažia zmeniť dobre preskúmanú matku, ktorá sa rozhodla informovane vyhnúť sa, oddialiť alebo preskočiť určité vakcíny pre svoje dieťa, aby sa sťažovali na sociálnu spravodlivosť? Vážne? Myslím, že výraz vedcov o snehových vločkách, ktorý hodím dookola, je zo dňa na deň vhodnejšie.

Takže ak ste mama, majte spoľahlivú dopravu a našli ste si čas na štúdium vakcín viac ako 2 hodiny a uvedomili si, že väčšina z nich je zbytočná a nebezpečnejšia než vám vyhovuje vzhľadom na nejakú rodinnú anamnézu, váš lekár im nezaberie čas na počúvanie, potom nie si vinný len z nejakého bieleho privilegovaného skazenosti, mal by si tiež nech vám vláda odoberie deti. Opäť len odporučím - prečítajte si článok sami tu. Myslíš, že preháňam?

Hlboko pomýlený intelekt potrebný na napísanie tejto hlúposti je toľko, že sotva dokážem vydrž to. Chcem povedať, že sa môžete točiť len tak dlho, kým ukážete späť rovnakým smerom, však? Ako to robia? Neviem. Len budem pokračovať. Hovoria: „A potom sledujeme rodičov, ktorí ochotne odhaľujú svoje deti a spoločnosť ako celok, skutočnému a špecifickému riziku smrteľných chorôb, ktoré mali byť už dávno odstránené – a klaniame sa im."

Teraz sú títo autori príliš mladí na to, aby to zažili, ale ak ich 150 000 dolárov na lekárske fakulty naučili by ich trochu anamnézy, vedeli by, že je to vlastne takto ľudia to robili. Svoje deti by ochotne vystavili chorobe. Naschvál. S radosťou. Bez výhrad. Brali by svoje deti hrať sa na „párty“, pretože niekto na párty mal osýpky resp. ovčie kiahne a všetko bolo v nádeji, nie v strachu, že chytia chorobu. Toto sa dialo stále. Pred vakcínami.

A nikoho to nezaujímalo. Nikto nežil v ustavičnej panike ako vy. Teraz, keď máme vakcíny, máte strach z týchto triviálnych chorôb a vyzeráte ako blázni pre to. Urobte si prieskum – pozrite si to. A o tých chorobách, ktoré už mali byť dávno vyhubené? Prečo neboli zlikvidované? Príliš veľa anti-vaxxerských hlupákov kazí párty?

Po celé desaťročia sme mali 100% zaočkovanosť proti detskej obrne, a preto nebola vykorenená antivaxxerov, ktorí neocenili očkovanie? to bolo ono? Mali sme 10% zaočkovanosť proti kiahňam a napriek tomu boli eradikované 90% sveta nie je zaočkovaných? Si taký ignorant. Tá hlúposť – niekedy mi to spáli tvár. Je to naozaj tak. Osýpky nie sú smrteľné ochorenie. Povedali vám to na lekárskej fakulte?

Každý rok v USA pred vakcínou zabila niekoľko ľudí s oslabenou imunitou vedeli sme, ako liečiť osýpky. Ak by v USA práve nebola vakcína proti osýpkam, mohli by sme zomrieť 3 alebo 4 ľudia každý rok na osýpky, a to je oveľa menej ako tých, ktorí zomierajú na samotnú vakcínu- a to nehovorím o smrti z alobalu- hovorím o overených anafylaktických reakciách na vakcínu, ktorá skončí smrťou príjemcu.

Takže zložte svoje Halo a vyhľadajte skutočné údaje. Nie ste bojovník za sociálnu spravodlivosť, o ktorom si myslíte, že ste bojom za povinné očkovanie. Autori priznávajú: „Jednoducho nevieme, ako urobiť ľudí, ktorí sú proti očkovaniu verte a akceptujte vedu, ktorá je za nimi." Toto je jednoducho úžasné. Pripúšťajú, že po 215 rokoch je očkovanie stále tak univerzálnym lekárskym postupom nenávideli, že vyžadujú hrozbu sily alebo násilia. A aby splnili svoju Hippokratovu prísahu „najprv neškodiť“, odporúčajú silu a násilie. Irónia je ostrá.

Nakoniec hovoria, že nastal čas prestať „produkovať neúčinný výskum“, čo je fráza na ktorom sa neviem nezasmiať. Poskytujú svoje ultimátum: „Nastal čas nazvať odmietnutie očkovania iným názvom čo to presnejšie vystihuje: lekárske zanedbanie." Presne tak, ich ľudia. Ultimátum. Ak svoje deti nedáte zaočkovať tak, ako sa niektorí iní ľudia rozhodli, že je pre vás to pravé, potom si nezaslúžiš byť rodičom. Mali by sme mať právo vziať vám vaše deti. Koho zaujíma, čo ukazujú štúdie, ktoré citujete? Naše štúdie, tie, ktoré uprednostňujeme, sú správne.

Prezradíme vám teda, čo s deťmi môžete a čo nie. Toto si opäť vysnívali budúci poskytovatelia zdravotnej starostlivosti v našej krajine prestávky na kávu medzi príspevkami na Instagrame a klinickými rotáciami. Čo by sa mohlo pokaziť? Vakcíny nikdy neškodia a sú úplne nevyhnutné pre prežitie našej civilizácie. Naši profesori medicíny nám to povedali! Uväzníme vás a odoberieme vám deti, ak to nebudete dodržiavať. Toto všetko má oblúk. Kontinuum.

Je tu teoretizovanie, túžobné myšlienky niektorých bojovníkov za sociálnu spravodlivosť, ktoré sa zbláznili, dúfajúc, že ??napravia svet svojimi utopickými víziami univerzálneho očkovania a bezbolestného existencie, a potom sa ozve klopanie na dvere uprostred noci odobratie vášho dieťaťa, odňatie vašich práv. Kde sme? Na oblúku, kontinuu, kde sme? Tu, alebo tu? Aký je váš prah pre akciu?

Je tu práve oblasť „ale ľudia ma nemusia mať radi“, ale keď sa sem dostaneme, budete ochotný povedať, čo treba povedať, potom si ochotný porozprávať sa so svojím manželom a prinútiť ho pomôcť? Zamyslite sa nad tým, kde sme. Zamyslite sa nad tým, aký je váš prah. Môžete začať niečo hovoriť alebo robiť hneď, alebo môžete počkať na neskôr. Kým niekto nezaklope na dvere.

Navrhujem, aby ste teraz začali niečo robiť.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)
23.08.2016

© na zdravie 2016