Brioso F1

Paradajka Brioso RZ F1 je koktailový hybrid paradajok. Priemerná hmotnosť ovocia dosahuje 35 - 45 g. Silná generatívna energia, otvorený typ plodiny, ktorá dobre odoláva praskaniu plodov, vysoká celková produkcia, vhodná do skleníkov pre celoročný rast s doplnkovým svetlom.

Brioso

Brioso F1
rajčiak skleníkový dlhý

Predpestovanie: december - apríl
Výsadba: február - máj / 80 x 40 cm
Zber: jún - október
Balenie: vanička / Babindol
Cena: € 2,40 / 300 g
Vlastník: Rijk Zwaan / BRIOSO RZ F1 (72-130)

Pestovanie: veľkopestovanie na dlhých úponoch v skleníkoch, celoročne.

Paradajky Brioso patria k špičkovým paradajkám v kvalite a chuti. Tieto atraktívne paradajkové kokteilové strapce s hmotnosťou 40 gramov plodov sa vyznačujú správnym vyvážením dužiny a sladkosti. Vzhľad strapcov je veľmi atraktívny, pretože plody sú veľmi blízko pri sebe. Ich tmavočervená farba je konzistentnejšia v porovnaní s ostatnými paradajkami s kokteilovej skupiny a ich rovnomerne vyvinuté plody zostávajú dlhšie čerstvé. Vynikajúce arómy Brioso vyniknú v chutnom šaláte.

Využitie: kokteilová červená paradajka s vynikajúcou chuťou. Pevný strapec je vhodný pre obchodné účely, dobre sa distribuuje v papierových obaloch - vaničkách, odbyt v supermarketoch. Koktejlové paradajka s príjemnou arómou so šťavnatým zážitkom z hryzenia. Chuť končí sladkou ovocnou dochuťou. Má peknú tmavočervenú farbu, jedzte uvoľnene pre zábavu, alebo nakrájajte na šalát.

Stanovisko:

Autor - Rijk Zwaan

Koktejlové paradajka so všetkými správnymi vlastnosťami

Koktejlové paradajky si v priebehu niekoľkých rokov získali na mnohých trhoch pevné miesto v kategórii paradajok. Spotrebitelia sa spoliehajú na toto chutné paradajkové krovy s vynikajúcim pomerom ceny a kvality ako „najlepšia ponuka“ pre všetky druhy šalátov. Rijk Zwaan si vďaka Brioso RZ zaistil dobrú pozíciu v segmente koktailov, pretože odroda ponúka presne to, čo hľadajú pestovatelia a maloobchodníci, vysvetľuje marketingový špecialista Johan Vis.

Stála kvalita - Brioso RZ poskytuje istotu. Je to chutná aromatická odroda s dobrým výnosom po celý rok vďaka vysokej produktivite krovu, a to aj pod umelým osvetlením. Pekné ploché krovy uľahčujú balenie. Táto spoľahlivá odroda umožňuje pestovateľom špičkových technológií ponúkať svojim zákazníkom spoľahlivosť dodávok. Pre maloobchodníkov je vďaka neustálej vysokej kvalite po celý rok koktail paradajka nevyhnutnosťou v sortimente čerstvých produktov. Nechcú sklamať spotrebiteľov s nedostatkom zásob. Táto rozmanitosť spĺňa všetky tieto očakávania už roky; to je jeho kľúčová sila. “

Dva chovné ciele - Naši chovatelia neustále hľadajú nové zavlažovače, ako je Brioso RZ. Kategória paradajok je zrelá a preto veľmi preplnená. Akákoľvek nová odroda musí byť výrazne lepšia ako súčasná referenčná odroda na trhu. Pre každú komoditu v kategórii paradajok hľadáme najlepšiu rozmanitosť, ktorá ponúka istotu a vysokú ziskovosť - to je náš hlavný cieľ. Druhým cieľom chovu je vývoj prémiových produktov: odrôd paradajok, ktoré vynikajú vynikajúcou chuťou alebo skúsenosťami. “

Správne umiestnenie „V oboch prípadoch je spolupráca s partnermi kľúčom k úspechu. Správne umiestnenie v maloobchode závisí od viacerých aspektov, ktoré sa spájajú; vnútorná sila odrody sa musí zhodovať s cenou v kilogramoch, relatívnou cenou v porovnaní s inými paradajkami a balením. Produkt môže byť úspešný, ak sú všetky tieto faktory v rovnováhe. Na dosiahnutie tohto cieľa je mimoriadne dôležité vymieňať si znalosti, skúsenosti a - stále viac - údaje. “

Recenzie

Prelomenie kategórie kokteilov
Johan Vis z Rijk Zwaan načrtáva, prečo je odroda holandskej skupiny Brioso RZ ideálne vhodná pre konkurenčný trh s paradajkami.
Zdroj: fruitnet.com

Holandský špecialista na zeleninu Rijk Zwaan sa v posledných rokoch usiloval o to, aby si koktail paradajka získal pevné miesto v širšej kategórii paradajok na mnohých trhoch na mnohých trhoch.

Spotrebitelia sa pri výbere šalátov opierajú o kategóriu koktailových paradajok, pokiaľ ide o chuť, hodnotu, stálu kvalitu a univerzálnosť ovocia - a odroda Brioso RZ od spoločnosti Rijk Zwaan ponúka presne to, čo pestovatelia a maloobchodníci hľadajú, podľa marketingového špecialistu Johan Vis. “Brioso RZ poskytuje istotu,” vysvetľuje Vis.

„Je to chutná aromatická odroda s dobrým výnosom po celý rok vďaka vysokej produktivite krovu vrátane umelého osvetlenia. Pekné ploché krovy uľahčujú balenie a táto spoľahlivá odroda umožňuje pestovateľom špičkových technológií ponúkať svojim zákazníkom spoľahlivosť pri zásobovaní.

„Pre maloobchodníkov je vďaka neustálej vysokej kvalite počas celého roka koktail paradajka nevyhnutnosťou v sortimente čerstvých produktov,“ dodáva. „Nechcú sklamať spotrebiteľov tým, že dôjdu zásoby. Odroda spĺňa všetky tieto očakávania už roky a to je jej kľúčová sila. “

V kategórii zrelých a preplnených chovateľov Rijk Zwaan neustále hľadajú silné odrody, ako je Brioso RZ, hoci akékoľvek nové odrody musia byť zreteľne lepšie ako to, čo v súčasnosti ponúka trh.

„Pre každú komoditu v kategórii paradajok hľadáme tú najlepšiu rozmanitosť, ktorá ponúka istotu a vysokú ziskovosť - to je náš hlavný cieľ,“ pokračuje Vis. "Druhým šľachtiteľským cieľom je vývoj prémiových produktov - odrôd paradajok, ktoré vynikajú vynikajúcou chuťou a vzhľadom."

V obidvoch prípadoch je kľúčom k úspechu spolupráca s partnermi, uvádza sa v nej správne postavenie maloobchodného predaja v závislosti od niekoľkých kľúčových aspektov, ktoré sa spájajú; vnútorná sila odrody zodpovedajúca cene za kilogram, relatívna cena v porovnaní s inými paradajkami a balenie.

„Produkt môže byť úspešný, ak budú všetky tieto faktory v rovnováhe,“ dodáva Vis. „Na dosiahnutie tohto cieľa je nesmierne dôležité vymieňať si vedomosti, skúsenosti a stále viac údajov.“

© na zdravie 2016