Forrest Maready 34

Uvažujete o očkovaní svojho nového bábätka? Zaujíma vás, ako si vybrať správneho detského lekára? Tu sú 2 otázky, ktoré musíte položiť svojmu pediatrovi. Zoznámte sa s neuveriteľným názorom Forresta Mareadyho.

Forrest Maready - Incredible Opinion

Video 34
2 Questions You Must Ask Your Pediatrician
(strojový) prepis:

Po posledných pár dňoch strávených pohľadom na to, ako málo trénujú tí, ktorí nás očkujú deti sa dostali, myslel som, že by bol vhodný čas dať vám nové matky a čoskoro matky tam pár otázok, ak hľadáte dobrého pediatra na očkovanie pre vaše dieťa.

Je to dobrý nápad stretnúť sa s týmito chlapmi vopred a získať pocit, ako interagujú s vami, ako praktizujú medicínu atď., pretože je veľa očkovaní, a Myslím tonu. V skutočnosti príliš veľa. Každopádne, keď sa pozriete okolo seba a pokúsite sa urobiť to najlepšie rozhodnutie o tom, čo je pre vás dobré zdravie budúceho bábätka, myslel som si, že by sa vám mohlo páčiť rýchle a ľahko zrozumiteľné návody na výber nájsť dobrého pediatra pre vaše dieťa.

Možno si myslíte, že tieto 2 otázky by boli super technické, niečo ako: Čo sú to adjuvans? Podali ste niekedy hlásenie VAERS? Alebo aký typ imunitnej odpovede vakcíny zvyčajne nevyvolávajú? Je ľahké zaskočiť mnohých pediatrov, pokiaľ ide o vakcíny. Väčšina z nás študovala tento predmet roky, pričom v niektorých prípadoch by na to mohlo stačiť niekoľko dní ste informovanejší. Demonštrovaním intelektuálnej prevahy nad potenciálom teda skutočne nič nezískate pediater, čo sa týka vakcín.

Viem, že je šokujúce, keď si ako rodič uvedomíte, že o niečom viete oveľa viac, ako vyškolený špecialista, ktorému zverujete život svojho dieťaťa, ale len to akceptujte. Je to realita, v ktorej žijeme, a musíme sa pohnúť ďalej a byť múdri, pokiaľ ide o zdravie našich detí. Ak ste pediater, pravdepodobne to naznačuje už len samotný fakt, ktorý sledujete nepatríš do tejto kategórie bezduchých plebesov, ktorí si dávajú injekcie bez ohľadu na zdravie deti.

Hádam, že ste urobili výskum a pomáhate svojim pacientom robiť informované rozhodnutia o očkovaní. Ďakujem, že riskujete svoju kariéru takým ušľachtilým spôsobom. Dobre, s ohľadom na to, tu sú 2 jednoduché otázky, ktoré by ste sa mali opýtať budúceho alebo potenciálneho pediatra.

Prvá otázka.

Dostávate vy alebo vaša prax od poisťovní odmeny, ak určité percento sú vaši pacienti/deti úplne zaočkovaní?

Ak to ešte neviete, poisťovne ponúkajú bonusy k lekárskym praktikám ak môžu dať dostatočne zaočkovať deti. Pre BlueCross BlueShield je to 400 USD za každé plne zaočkované dieťa – pokiaľ aspoň 63 % ich pacientov je plne zaočkovaných. Teraz, ak ste ako ja, pravdepodobne sa škriabete na hlave - akí úplní idioti neočkované deti sú zdravšie, menej navštevujú lekára a majú menej chronických chorôb, jedla alergie atď. Nedali by poisťovne radšej tie deti?

No bohužiaľ nie. Poisťovňa dostáva aj bonusy a provízie- rabaty, z ktorých ich volajú farmaceutických spoločností. Tak ako drogový priemysel, aj oni sú motivovaní k produkcii nezdravých detí. Teraz si nemyslím, že by niekto z nich úmyselne poslal túto frázu niekomu mimo spoločnosti „produkovať nezdravé deti“, ale keď zisky stúpajú, tým viac sú deti choré systém sa tomu prispôsobí autonómne bez ohľadu na to, či si to ľudia uvedomujú, resp. nie. Osobne si myslím, že si to ani neuvedomujú.

Myslím, že skutočne veria, že vytvárajú zdravšie deti hromadným očkovaním. Toto všetko je mimochodom legálne. Neodhalil som nejaký tajný program, ktorý sa snažia ukryť. Je to úplne legálne a dáva to vláde palec hore. Musíte sa na to opýtať svojho lekára, pretože ak sa zúčastňuje jedného z nich programov, môžete si byť istí, že rozhodnutia o zdraví vášho dieťaťa budú ovplyvnené hlavným zdrojom príjmov.

Ak ste ich pacientom a nedáte svoje dieťa zaočkovať, alebo prestanete očkovať, resp. oddialiť niektoré očkovania po ich 2. narodeninách, no potom ste na škodu. Ak sú na 64 % a ak vaše dieťa vynechá jednu vakcínu, tipujete váhy, a stlačiť ich pod magickú hranicu 63%- to by ich mohlo stáť stotisíc dolárov alebo viac. Vzniká tak to, čo z právneho hľadiska nazývame „problém“. Váš lekár nemôže použiť svoj mozog alebo inštinkty na vytvorenie očkovacej schémy, ktorá je vhodná pre vaše dieťa, jeho vývoj, vašu rodinnú anamnézu atď., ak je na nich zaviazané veľké finančné stimuly.

Musia dodržiavať pravidlá, pretože ak ich nebudú dodržiavať, môže ich to vyjsť draho. Dokonca aj úplne smiešne vakcíny v pláne ako hepatitída B a tetanus- ak urobíte prieskum a rozhodnete sa, že tieto injekcie nie sú pre vaše dieťa potrebné, váš lekár bude predstierať, že vaše dieťa zomrie bolestivou smrťou, ak ich nedostane úplne zbytočné vakcíny – všetko preto, lebo sa boja, že prídu o svoj bonus. Ak prídete s Malým Rickym na jeho 18-mesačnú „wellness“ návštevu a pripomeniete to svojmu lekárovi Malý Ricky mal po svojej 12-mesačnej „wellness návšteve“ nejaké záchvaty a že by si rád rozmiestnil niekoľko ďalších vakcín, naozaj dúfam, že váš pediater sa nebude pohybovať okolo 63 % značka.

Nemyslím si, že dostanete odpoveď, ktorá kladie na prvé miesto zdravie vášho dieťaťa.

Druhá otázka.

Ak sa u môjho dieťaťa rozvinie autizmus, „vyhodíte“ nás, ak budem chcieť prestať očkovať?

S týmto si nemusia robiť veľké starosti, pretože každý vie, že ide o 18-mesačné „wellness“ návšteva, pri ktorej sa zdá, že pre mnohé deti naozaj prepne autistický spínač. Ak sa im podarí dosiahnuť, že budete plne vyhovovať dvojročnej známke, môžu získať bonus 400 dolárov z Modrého kríža Modrý štít. Priamo na hranici dvoch rokov nie je veľa záberov, takže ak vás môžu dostať po 18. mesiaci sú zlaté.

Dostanú svoje peniaze bez ohľadu na to, či ste nútení prestať strieľať alebo nie. Ale bez ohľadu na to je stále dobrý nápad získať ich názor na to. Môžu povedať, nie, samozrejme, že by sme ťa nikdy „nevyhodili“, ale hádam, keby si im ponúkol zmluva, ktorá hovorí: „Neprepustíš ma za vynechanie vakcín, ak sa u môjho dieťaťa rozvinie autizmus,“ pravdepodobne by vás ukázali k dverám. Lekári nemajú naozaj radi byť braní na zodpovednosť za čokoľvek, pokiaľ ide o vakcíny. Rovnako ako spoločnosti, ktoré vyrábajú vakcíny, majú úplnú ochranu pred akýmkoľvek druhom súdnych sporov s láskavým dovolením vlády USA.

Takže začali byť dosť blažení zo strieľania všetkého a všetkého, čo prejde dvere. Donútia vás podpísať všetky druhy formulárov pre to a to, ako napríklad tento formulár, kde sľubujete vaše dieťa dostane všetky svoje výstrely včas atď. atď., ale ak ho požiadate, aby podpísal jeden malý kúsok papiera, ktorý hovorí, že vás neprepustia za vynechanie vakcín, ak vaše dieťa dostane autizmus, potom ich skutočné farby vyplávajú na povrch veľmi rýchlo.

Ak váš lekár povie áno, vyhodíme vás, ak prestanete očkovať – potom by som išiel pešo. Ak váš lekár nepodpíše vašu zmluvu s 1 vetou, v ktorej sa uvádza, že vás neprepustí, ak áno dieťa dostane autizmus a chcete prestať očkovať, potom by som tiež chodil. Dúfajme, že to vysvetlí, prečo mnohí lekári prepúšťajú deti z praxe dať sa plne zaočkovať. Každé dieťa, ktoré príde a vynechá čo i len jednu vakcínu, ho môže stáť 400 dolárov. S obmedzeným počtom dostupných slotov a ich schopnosť zarábať rastie stále menej z veľkej časti kvôli zákonu o dostupnej starostlivosti, radšej verte, že 400 dolárov za dieťa pre nich veľa znamená.

Som si istý, že na diaľkové svetlá umiestnia svätožiaru a povedia: „Je to na ochranu všetkých zraniteľných deti v našej praxi,“ ale to je svinstvo. Vzhľadom na absolútnu hystériu vykreslenú proti stúpajúcej vlne antivaxxerov by ste si pomysleli mohlo dôjsť k obrovskému nárastu úmrtí na osýpky, ovčie kiahne alebo úmrtia na príušnice. Žiadna však nie je. Ľudia zvyčajne prežijú tieto choroby v pohode, dokonca aj tí, ktorí boli očkovaní. Prežijú ich aj napriek tomu, že majú nabitý imunitný systém, ktorý nedokáže správne vysporiadať sa s čímkoľvek.

Neočkované deti predstavujú pre tieto deti menšiu hrozbu, pretože viete, kedy sú chorí. Viete, kedy ich držať ďalej od ostatných detí. Zaočkovaní ochorejú, šíria chorobu, ale často nejavia žiadne príznaky. Realita je teda taká, že vystavujú obyvateľstvo väčšiemu riziku ako neočkovaní. Ale..ale…ale… Viem. Viem.

To jednoducho nemôže byť pravda, že? Budem o tom hovoriť podrobnejšie v nadchádzajúcom videu - dúfam, že tento týždeň. Len vedzte, že vás vyhodia, alebo budete prepustení, pretože prichádzajú o svoje bonusy. Existuje množstvo súcitných a starostlivých lekárov, ktorí nedostávajú obrovské sumy peňazí na vstreknutie geneticky modifikovanej choroby do tela vášho inak zdravého dieťaťa. Ak ste o nich nikdy neuvažovali, nájdite detského chiropraktika vo vašej oblasti a položte im tieto dve otázky – uvidíte, čo povedia.

Nie sú len o úprave miechy. Pravdepodobne budete prekvapení, aké zdravotné a wellness školenia absolvovali. Bez ohľadu na to, pre koho sa rozhodnete, bez obrovskej mrkvy visiacej pred každou ich vakcínou. Ak sa tak rozhodne, s väčšou pravdepodobnosťou urobia čestné rozhodnutia o tom, čo je pre vaše dieťa najlepšie. Je pravdepodobnejšie, že urobia rozhodnutie, ktoré nie je motivované strachom. Títo ľudia by vás a vaše dieťa nikdy nevyhodili z praxe za rozhodnutie to by ich mohlo stáť nejaké peniaze. Určite by vás nikdy nenútili pokračovať v očkovaní dieťaťa, ak sa niečo pokazí.

 

A to je neuveriteľný názor Forresta Mareadyho ;)
04.08.2016

© na zdravie 2016